koncert świąteczny

i

Autor: OWES Bielsko-Biała

Świąteczny koncert w sieci. Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej i przedsiębiorstwa społeczne z powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego przygotowały niespodziankę

2020-12-18 14:14

Już w najbliższy wtorek 22 grudnia o godz. 10.00 odbędzie się świąteczny koncert online organizowany wspólnie przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej i przedsiębiorstwa społeczne z powiatu bielskiego, cieszyńskiego i żywieckiego. Tym razem dla wszystkich została przygotowana specjalna niespodzianka!

 Gwiazdami wirtualnego koncertu będą przedstawiciele takich organizacji jak: Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego, Fundacja im. Józefa Brody, Fundacja Akademia Pasji i Rozwoju, a także PER ARTE Spółdzielnia Socjalna. Słuchacze będą mogli nie tylko poczuć świąteczną atmosferę, ale i poznać talenty muzyczne artystów działających w lokalnych organizacjach.

Aby wysłuchać koncertu należy wejść we wtorek o godz. 10.00 na profil na Facebook-u: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej.

Po zakończeniu koncertu na Facebook-u będzie dostępne nagranie możliwe do odtworzenia w dowolnym momencie.

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku Białej zaprasza również na świąteczne zakupy w Przedsiębiorstwach Społecznych!!!! Wszystkie produkty możecie zobaczyć w filmie na Facebooku OWES.

Pamiętajcie ,że Przedsiębiorstwa Ekonomii Społecznej to firmy, w których  działalność komercyjna służy przede wszystkim realizacji celów społecznych. Chodzi tu głównie o zatrudnianie i reintegrację osób, które znajdują się w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej i są zagrożone wykluczeniem społecznym.

"Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!"

Wymiana choinek plastikowych na żywe