Śmiertelne potrącenie Goleszowie. 63-latek szedł nieoświetlonym odcinkiem drogi

i

Autor: KMP Cieszyn Śmiertelne potrącenie Goleszowie. 63-latek szedł nieoświetlonym odcinkiem drogi

Tragiczny wypadek

Śmiertelne potrącenie Goleszowie. 63-latek szedł nieoświetlonym odcinkiem drogi

W czwartek 24 sierpnia tuż przed północną doszło do tragicznego wypadku na ulicy Ustrońskiej w Goleszowie. 53-letni kierowca potrącił śmiertelnie 63-latka. Policja szuka świadków wypadku.

Do potrącenia doszło na nieoświetlonym odcinku drogi na ulicy Ustrońskiej w Goleszowie. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący peugeotem 53-latek jechał w kierunku Ustronia prawym pasem ruchu i na nieoświetlonym odcinku drogi potrącił znajdującego się na jezdni 63-latka. Niestety, mimo reanimacji nie udało się go uratować. 

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady niezbędnie do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Decyzją prokuratora zarządzona została sekcja zwłok. Zabezpieczono również pojazd biorący udział w zdarzeniu. 

Policjanci szukają świadków tego wypadku.  Wszystkie osoby, które posiadają informację na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 112!

QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

Pytanie 1 z 10
Czy autostradą można jechać z prędkością 30 km/h?