Atak bagnetem w Jastrzębiu-Zdroju

i

Autor: Śląska Policja

Napaść

Śląskie. Nastolatek zaatakował bagnetem znajomego. Mężczyzna trafił do szpitala

W Jastrzębiu-Zdroju doszło dantejskich scen. 18-latek zaatakował bagnetem swojego znajomego. Zdarzenie miało miejsce podczas imprezy. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. 18-latkowi grozi do pięciu lat więzienia.

Jastrzębie-Zdrój. 18-latek zaatakował bagnetem znajomego

W czwartek, 7 grudnia przed godziną 22 policjanci otrzymali informacje o niebezpiecznym zdarzeniu, do którego miało dojść w rejonie działek przy ulicy Granicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Na miejscu okazało się, że jastrzębianin spotkał się z kilkoma znajomymi. W pewnym momencie podszedł do niego jeden z uczestników imprezy i uderzył go kilka razy w tył głowy. Po czym poszkodowany został zraniony bagnetem. Mężczyzna uciekł z miejsca i po dotarciu do domu powiadomił policję.

Mundurowi udzieli mu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie, które zabrało rannego jastrzębianina do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia przeprowadzili oględziny. Równocześnie prowadzono  poszukiwania sprawcy napaści.

18-letni agresor został zatrzymany 8 grudnia około godziny 18.30. 18-latek usłyszał już zarzuty spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia. Zgodnie z decyzją prokuratury został objęty policyjnym dozorem oraz zakazem zbliżania się i kontaktowania z poszkodowanym oraz świadkami.

Źródło: Śląskie. Nastolatek zaatakował bagnetem znajomego. Mężczyzna trafił do szpitala