„Sabotażysta 2 - pierwszy odcinek kręcony w Bielsku-Białej z ponad milionem wyświetleń

i

Autor: Sabotażysta 2/YouTube/screen

Rozrywka

„Sabotażysta 2" - pierwszy odcinek kręcony w Bielsku-Białej z ponad milionem wyświetleń

2024-05-09 11:39

Szaleństwo! Drugi sezon programu „Sabotażysta" Remigiusza Wierzgonia (ksywa reZi), dopiero co się rozpoczął, a już pierwszy odcinek - kręcony w Bielsku-Białej - ma na kanale YouTube ponad milion wyświetleń! W programie bierze udział dwunastu popularnych influencerów, w tym m.in. Jeleniewska, Żugaj i Konopsky.

„Sabotażysta 2" w Bielsku-Białej. Wśród uczestników m.in. Jeleniewska, Żugaj i Konopsky

Psychologiczna gra i intrygujący program, w którym jest dwóch zdrajców - tak można opisać program „Sabotażysta", którego drugi sezon właśnie się rozpoczął. Można go oglądać na kanale YouTube, twórcy internetowego, youtubera Remigiusza Wierzgonia (ksywa reZi). 

Pierwszy odcinek kręcony był w Bielsku-Białej. Krąży w sieci zaledwie od dwóch dni, a już ma ponad milion wyświetleń! Uczestnicy poznają się nawzajem, a widzowie mogą tym samym poznać ich. Konkurują między sobą w różnorakich zadaniach, które były nagrywane m.in. na Stadionie Miejskim, w Teatrze Polskim, Bielskiej Galerii BWA czy MDK.

W programie bierze udział 12 popularnych influencerów, wśród których są m.in. Konopsky, OjWojtek czy Jeleniewska. Łącznie ich konta w mediach społecznościowych śledzi ponad 30 milionów osób. 

Każdego dnia przeróżne zadania. Do wygrania aż 50 tys. zł! 

Na czym polega program? Tak Remigiusz Wierzgoń opisuje go pod pierwszym odcinkiem na kanale YouTube:

Sabotażyści nie wiedzą o sobie nawzajem, ale mają oni jeden wspólny cel… nie dać się złapać i zrobić wszystko, by zadania nie zostały wykonane prawidłowo! Źle wykonane zadania przez influencerów pozwolą Sabotażystom zarobić kasę na swoje konto!" - czytamy. 

Każdego dnia będzie obrada, a na niej głosowanie, w trakcie którego uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na najważniejsze pytanie w tym programie… kto z nich jest sabotażystą? Influencerzy, którzy otrzymają najwięcej głosów danego dnia, będą zmuszeni natychmiast opuścić program!" - dodaje autor.

Do wygrania aż 50 tys. złotych! Zobaczcie poniżej pierwszy odcinek drugiego sezonu „Sabotażysty" - prosto z Bielska-Białej.

QUIZ. Jak dobrze znasz piosenki influencerów? Przyporządkuj do znanego internetowego twórcy tytuł, kadr z teledysku lub wers piosenki

Pytanie 1 z 10
Na początek coś bardzo prostego. Z jakiego teledysku Wersow pochodzi ten kadr?
Wersow