Protest rolników

i

Autor: Śląska Policja

Wiadomości

Protest Rolników na Śląsku Cieszyńskim. Wiele dróg 20 marca będzie zablokowanych. Wykaz

Zgodnie z zapowiedziami pierwsze protesty rolników już się rozpoczęły. Strajkujący pojawili się licznie w centrum Katowic. Policja opublikowana listę miejscowości, w których rolnicy zapowiedzieli swój strajk. W związku z utrudnieniami służby apelują o wybieranie alternatywnych tras.

Protest rolników w Cieszynie. Drogi będą zablokowane

W związku z zapowiedzianymi protestami rolników, na terenie naszego województwa, w środę 20 marca przewidywane są utrudnienia w ruchu. Jeszcze przed godziną 7.00 rolnicy pojawili się w centrum Katowic i skutecznie zablokowali klucze drogi.

Do utrudnień związanych z protestem rolników, może dojść również w Czeskim Cieszynie. Jak podaje policje, most graniczny w Cieszynie-Boguszowicach może być nieprzejezdny. W razie blokady drogi policjanci są przygotowaniu do wprowadzenia objazdów oraz kierowania ruchem. Dla samochodów osobowych wyznaczone zostaną objazdy w kierunku najbliższych przejść granicznych.

Kierujących samochodami ciężarowymi, którzy mają zamiar przekroczyć granicę, już teraz zachęcamy do skorzystania z przejścia granicznego w Gorzyczkach. Apelujemy o wybieranie alternatywnej trasy podróży w kierunku Czech - apeluje policja.

Zobaczcie, jak w godzinach porannych wyglądał protest rolników w centrum Katowic.

Źródło: Protest Rolników na Śląsku Cieszyńskim. Wiele dróg 20 marca będzie zablokowanych. Wykaz