Potężny wybuch w powiecie cieszyńskim

i

Autor: Instagram/Czvjnik

Wiadomości

Potężny wybuch w powiecie cieszyńskim. Mieszkańcy byli przerażeni. Za eksplozję odpowiadał popularny youtuber

Potężny wybuch w miejscowości Mnich w powiecie cieszyńskim przeraził mieszkańców. Jak się okazało, eksplozja miała związek z realizacją zdjęć na potrzeby filmiku popularnego youtubera.

Potężny wybuch w powiecie cieszyńskim. Przyznał się do niego youtuber

W poniedziałek, 19 lutego, w Mnichu (pow. cieszyński), w rejonie ul. Dębowej, doszło do potężnej eksplozji. Była ona słyszana również w okolicznych miejscowościach. Nic dziwnego, że mieszkańcy mocno się wystraszyli. Okazało się, że za wybuchem odpowiada Czvjnik, jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów. Kanał Sebastiana Czajewskiego obserwuje ponad milion osób!

Przyznał się do tego za pośrednictwem swojego Instagrama. W pierwszej relacji napisał: "Sorry, wysadziłem największe TNT na świecie. Efekty 27.02". W drugim dodał filmik z ładunkiem TNT i podpisem "Ja mówię serio…". Można się więc spodziewać, że jeszcze w tym miesiącu film kręcony na terenie powiatu cieszyńskiego zostanie opublikowany w sieci. 

Policja potwierdziła później, że za wybuchem stała ekipa kręcąca film. – Miała wszystkie potrzebne zezwolenia i nic nie wskazuje, by stało się cokolwiek, co mogłoby komukolwiek zagrażać – stwierdził, w rozmowie z portalem "beskidzka24.pl", Krzysztof Pawlik, oficer prasowy cieszyńskiej komendy.

Wspomniany wybuch został zresztą uwieczniony przez miejski monitoring: 

Wielu mieszkańców w mediach społecznościowych wyraziło jednak oburzenie, że nie zostali oni powiadomieni wcześniej o planowanej eksplozji. 

Jak naprawdę nazywają się youtuberzy?

Pytanie 1 z 9
Friz tak naprawdę nazywa się ...