Poszukiwana jest 3-letnia Hania z Bielska-Białej

i

Autor: archiwum, Facebook/Katarzyna Nachman

Wiadomości

Poszukiwana jest 3-letnia Hania z Bielska-Białej. "Od trzech tygodni nie wiem, gdzie jest moje dziecko"

Zrozpaczona matka szuka swojej 3-letniej córki Hani. Dziewczynka jest najprawdopodobniej pod opieką ojca, który nie odwiózł jej po feriach zimowych. – Od trzech tygodni nie wiem, gdzie jest moje dziecko – napisała, w mediach społecznościowych, pani Katarzyna.

Zrozpaczona matka prosi o pomoc w odnalezieniu 3-letniej córki 

15 lutego, na Facebooku, pojawił się rozpaczliwy wpis pani Katarzyny, która poszukuje swojej 3-letniej córki, Hani. Po raz ostatni miała kontakt z dzieckiem pod koniec stycznia. Do domu, po feriach zimowych, dziewczynkę miał odwieźć jej ojciec. Tego jednak nie zrobił. 

W tym czasie wyprowadził się z swojego miejsca zamieszkania. Zablokował telefon, zmienił konto bankowe oraz zerwał kontakt z bliskimi Nie ma z nim żadnego kontaktu. Nikt nie wie, gdzie znajduje się dziewczynka. Bardzo proszę o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu córki. Może ktoś ją widział na placu zabaw, w sklepie, na stacji benzynowej, gdziekolwiek – napisała pani Katarzyna. 

Oto rysopis 3-letniej dziewczynki:

  • kręcone blond włosy,
  • oczy niebieskie,
  • szczupła budowa ciała

Hania miała na sobie czerwoną kurtkę. Jak czytamy, najczęściej nosi bluzy z grafiką kościotrupa albo dinozaurami, a jej ukochaną maskotką jest pluszowa świnka, którą zawsze nosi przy sobie. 

Matka zgłosiła sprawę na policję. – Boję się, że może zrobić jej krzywdę i dojdzie do tragedii – pisze pani Katarzyna na Facebooku.