Cafe Siena zaprasza

i

Autor: Fundacja Dobry Widok

Otwarcie kawiarni społecznej w Korbielowie. Cafe Siena zaprasza już w najbliższą niedzielę

2020-09-29 17:14

Po wielu przygotowaniach, remontach, dekoracjach i sprzątaniu kawiarnia społeczna Cafe Siena w Korbielowie otwiera swoje drzwi dla wszystkich spragnionych aromatycznej kawy, pysznego ciasta i świetnego towarzystwa! Oficjalne otwarcie zaplanowano w niedzielę, 4 października, po mszy o 11.00.

Wszystkim gościom będzie tego dnia towarzyszyć góralska muzyka. Jak podkreślają organizatorzy, czyli Dominikanie z Korbielowa oraz Fundacja Dobry Widok, kawiarnia ma być przede wszystkim miejscem spotkań dla mieszkańców i wszystkich osób przyjezdnych. To właśnie tutaj będą organizowane różne wydarzenia o tematyce kulturalnej, społecznej i edukacyjnej.

Warto podkreślić, że miejsce będzie niekomercyjne i każdego dnia wolontariusze będą przygotowywać dla wszystkich gości darmową kawę! Do Cafe Siena można zawitać od poniedziałku do piątku od 16.00 do 21.00, w sobotę od 16.00 do 22.00, a w niedzielę już od 9.00 aż do 21.00.

Ale kawiarnia to jeszcze nie wszystko! Zgodnie z zapowiedziami sprzed pół roku powstaje także siłownia, która będzie darmowa i otwarta przez siedem dni w tygodniu, czyli również w weekendy! Prace nad tym przedsięwzięciem trwają od kilku miesięcy. Tę inwestycję  w dalszym ciągu można wesprzeć, finansowo lub rzeczowo.

Więcej informacji o prowadzonych pracach i planowanych wydarzeniach można śledzić na profilu „Cafe Siena” na Facebook-u: www.facebook.com/cafesienakorbielow

Posłuchaj: O. Krzysztof Ruszel zaprasza na otwarcie Cafe Siena- kawiarni społecznej w Korbielowie
Podwórko w centrum Lublina zamienione w Stumilowy Las