Marcelina Żyła

i

Autor: Marcelina Ziętek/Instagram

Gwiazdy

Marcelina Ziętek daje dobry przykład. Internauci biją jej brawa

Marcelina Ziętek to ukochana Piotra Żyły, czołowego polskiego skoczka narciarskiego. Pochwaliła się luksusowym samochodem i rowerem elektrycznym, którym podróżuje w weekendy wraz ze swoim pieskiem. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Marcelina Ziętek jest znaną modelką, która karierę rozpoczynała od udziału w konkursach piękności. Rozgłos zyskała, gdy zaczęła pojawiać się u boku skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Para chętnie pozuje do wspólnych zdjęć i nie kryje się ze swoimi uczuciami. Fani celebrytki pilnie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. 

Ostatnio Marcelina Żyła zaprezentowała fanom swój samochód oraz rower. Oba pojazdy wzbudziły wielkie zainteresowaniem. Ale z zupełnie innych względów.

Czym jeździ Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek pochwaliła się swoim samochodem, którym pojechała do myjni. Fani od razu ocenili, że luksusowa limuzyna musiała kosztować fortunę.

Istotnie, cena katalogowa Mercedesa GLC w Polsce zaczyna się od 250 tys. zł, a górna wartość jest w zasadzie nieokreślona. Za topową opcję trzeba zapłacić aż 360 tys. zł.

Samochód Marceliny Ziętek/Instagram

i

Autor: Marcelina Ziętek/Instagram

Hobby Marceliny Ziętek to jazda na rowerze

Dziewczyna Piotra Żyły wyznała swoim fanom, że ostatni weekend wakacji spędziła na rowerze. Wybrała się na leśną przejażdżkę wraz z pieskiem. Skoro samochód jest luksusowy, to i rower elektryczny takim musi być. Ale tym razem nie samym sprzętem zachwycili się fani Marceliny Ziętek. Zwrócili uwagę na jeden szczegół, którym modelka daje dobry przykład.

- Brawo za kask! Dobry przykład do podstawa - zauważyła jedna z obserwujących profil Marceliny Ziętek na Instagramie.

Kask rowerowy obowiązkowy

Warto wiedzieć, że w Polsce jazda rowerem w kasku nie jest obowiązkowa tak jak w niektórych państwach Unii Europejskiej: Hiszpanii, Austrii, Czechach. Jednak zarówno kask jak i kamizelka odblaskowa są zalecane, bo zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy. 

Wybierając się na rowerową wycieczkę do lasu dobrze jest mieć kas na głowie nie tylko ze względu na możliwy upadek, ale także z uwagi na konary drzew, o które dzięki kaskowi nie uderzymy się w głowę.

QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

Pytanie 1 z 10
Czy autostradą można jechać z prędkością 30 km/h?