Wracają co roku na wyjątkową foto-rywalizację

i

Autor: Stowarzyszenie Paramus

Mają tylko 24 godziny na wykonanie wyjątkowego zdjęcia. Liczy się pomysł, nie sprzęt

2021-05-23 23:09

Rusza rejestracja do V edycji żywieckich Fotozawodów. Wypełnij formularz

Nie jest potrzebny profesjonalny sprzęt, wystarczy komórka, wprawne oko, ale przede wszystkim nietuzinkowy pomysł. Stowarzyszenie Paramus zaprasza do wzięcia udziału w 5 już edycji Fotozawodów - czyli konkursu fotograficznego w formule 24 godzinnej - wyjaśnia fotograf i fotografik - Jarosław Deka.

- Zawodnicy 12 czerwca na starcie otrzymują temat, a 13 do 10.00 muszą wysłać nam gotowe zdjęcie. Oceniamy oczywiście zdalnie. Liczy się oczywiście innowacyjność i nietuzinkowe spojrzenie na temat.

Choć do zawodów czasu dość sporo, teraz jednak ważne, by chętni zarejestrowali się przez specjalny formularz - przypomina Teresa Cimała ze stowarzyszenia Paramus. To bardzo ułatwi nam pracę i przygotowania w tych niepewnych czasach pandemicznych - wyjaśnia.

Do 3 czerwca przyjmujemy zapisy i prosimy - nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. To bardzo ułatwi nam przygotowania - przyznaje. - Każdy kto wypełni formularz otrzyma potwierdzenie rejestracji i numer startowy dodaje. Tematami fotograficznej rywalizacji były już wcześniej dźwięki, impresje, pasja i skrawek świata - w tym roku też zaskoczymy uczestników - zapewniają z uśmiechem organizatorzy. Jeśli tylko ograniczenia pandemiczne na to pozwolą, uczestnicy spotkają się tradycyjnie na dziedzińcu żywieckiego zamku, by tam - na starcie zawodów usłyszeć temat tegorocznego zadania. Powodzenia!

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Szykujcie się do Fotozawodów!
Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE