Wracają co roku na wyjątkową foto-rywalizację

i

Autor: Stowarzyszenie Paramus

Mają tylko 24 godziny na wykonanie wyjątkowego zdjęcia. Liczy się pomysł, nie sprzęt

2021-05-23 23:09

Rusza rejestracja do V edycji żywieckich Fotozawodów. Wypełnij formularz

Nie jest potrzebny profesjonalny sprzęt, wystarczy komórka, wprawne oko, ale przede wszystkim nietuzinkowy pomysł. Stowarzyszenie Paramus zaprasza do wzięcia udziału w 5 już edycji Fotozawodów - czyli konkursu fotograficznego w formule 24 godzinnej - wyjaśnia fotograf i fotografik - Jarosław Deka.

- Zawodnicy 12 czerwca na starcie otrzymują temat, a 13 do 10.00 muszą wysłać nam gotowe zdjęcie. Oceniamy oczywiście zdalnie. Liczy się oczywiście innowacyjność i nietuzinkowe spojrzenie na temat.

Choć do zawodów czasu dość sporo, teraz jednak ważne, by chętni zarejestrowali się przez specjalny formularz - przypomina Teresa Cimała ze stowarzyszenia Paramus. To bardzo ułatwi nam pracę i przygotowania w tych niepewnych czasach pandemicznych - wyjaśnia.

Do 3 czerwca przyjmujemy zapisy i prosimy - nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. To bardzo ułatwi nam przygotowania - przyznaje. - Każdy kto wypełni formularz otrzyma potwierdzenie rejestracji i numer startowy dodaje. Tematami fotograficznej rywalizacji były już wcześniej dźwięki, impresje, pasja i skrawek świata - w tym roku też zaskoczymy uczestników - zapewniają z uśmiechem organizatorzy. Jeśli tylko ograniczenia pandemiczne na to pozwolą, uczestnicy spotkają się tradycyjnie na dziedzińcu żywieckiego zamku, by tam - na starcie zawodów usłyszeć temat tegorocznego zadania. Powodzenia!

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Szykujcie się do Fotozawodów!
Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji