Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler w Bielsku-Białej

i

Autor: TVN

Już dziś "Kuchenne Rewolucje" z Bielska-Białej. Magda Gessler odwiedziła Bistro u rodziny Gębalskich

2022-11-24 11:42

Już dziś o godzinie 21:35 na TVN-ie rozpocznie się premiera nowego odcinka kulinarnego show "Kuchenne Rewolucje". Zostaną w nim przedstawione kulisy metamorfozy dawnego Bistro 43300. Odcinek jest również dostępny w serwisie TVN Player.

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler w dawnym Bistro 43300

Ekipa Magdy Gessler odwiedziła lokal na ulicy Komorowickiej 110 ponad dwa miesiące temu. Na początku września na facebookowym profilu restauracji pojawiła się informacja o jej tymczasowym zamknięciu i zakończeniu pewnego etapu historii knajpy. Po kilku dniach okazało się, że zawieszenie pracy lokalu było związane było z udziałem w jednym z najbardziej popularnych programów kulinarnych w Polsce.

W ramach "Kuchennych Rewolucji" miała miejsce gruntowna zmiana wystroju restauracji, modyfikacjom uległa również karta dań. Knajpa przyjęła nową nazwę - znane bielskiej społeczności  Bistro 43300 zostało przemianowane na Bistro u rodziny Gębalskich. Magda Gessler wróciła do Bielska-Białej pod koniec października, aby sprawdzić jakość dań serwowanych w restauracji po przeprowadzonych przez siebie rewolucjach... ale efekt tego egzaminu będziecie musieli poznać sami, oglądając nowy odcinek "Kuchennych Rewolucji".

Menu Magdy Gessler w Bistro u rodziny Gębalskich

Jeżeli zastanawiacie się, jakie dania poleca znana restauratorka, to przychodzimy z pomocą. W opublikowanym na stronie internetowej restauracji menu Magdy Gessler można znaleźć takie pozycje jak:

  1. Bułeczki z szynką San Daniele
  2. Boeuf Bourguignon
  3. Tarta z morelami i adwokatem
  4. Słoneczny krem
  5. Sałatka beskidzka

Jesteśmy bardzo ciekawi, jakich dań będziecie chcieli skosztować po dzisiejszym odcinku.

"Kuchenne Rewolucje" w Bielsku-Białej: Kiedy i gdzie obejrzeć odcinek z Bistro u rodziny Gębalskich?

Premiera odcinka ukazującego metamorfozę dawnego Bistro 43300 będzie miała miejsce dzisiaj o godzinie 21:35 na kanale TVN. Mamy też dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie będą mogli obejrzeć go w telewizji. Odcinek jest również dostępny w TVN Player.