Kot utknął na słupie w Rajczy

i

Autor: OSP Rajcza

Rajcza

Kot utknął na słupie średniego napięcia. Zwierzaka uwolniili strażacy

2023-10-13 13:22

Dyżurny straży pożarnej w Żywcu otrzymał nietypowe zgłoszenie. Dotyczyło one kota, który utknął na słupie średniego napięcia. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp OSP Rajcza. Konieczne było wyłącznie zasilania energetycznego.

Żywiec. Strażacy zostali wezwani do uwięzionego kota

W środę, 11 października strażacy z OSP Rajcza zostali zadysponowani do niecodziennego zdarzenia. Na słupie średniego napięcia utknął... kot. Do zdarzenia doszło po godzinie 16:30.

By akcja nie zagrażała bezpieczeństwu strażaków, wyłączono zasilanie energetyczne. Na miejsce wezwani zostali także pracownicy firmy Tauron Energia.

Przysłowiowy kotek tym razem na słupie sieci średniego napięcia, po zadysponowaniu na miejsce pogotowia energetycznego i wyłączeniu napięcia w sieci kot został bezpiecznie zdjęty i oddalił się w nieznanym kierunku - czytamy w poście OSP Rajcza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE