Politycy Konfederacji na spotkaniu w Żywcu

i

Autor: Katarzyna Graboń

Konfederacja na wakacjach w Żywcu. Przedstawiciele partii wpadli na żywiecki rynek, by zaprezentować swój program dla Polski po lockdownie

2021-08-04 21:57

Żywiec to jeden z ostatnich przystanków podczas letniej trasy partii. Jutro Karpacz i Opole. Później Szklarska Poręba i finał w Warszawie

Spotkanie z Konfederacją przyciągnęło na żywiecki rynek sporą publiczność. Jak mówili podczas swoich wystąpień połowie i liderzy partii - program „Polska na nowo” to odpowiedź na program partii rządzącej „Polski ład”.

Żywiec to już dwudzieste trzecie spotkanie w terenie z Polakami - przyznał w rozmowie z nami poseł Robert Winnicki. - Oczywiście prezentujemy nasz program, w którym prezentujemy jak uzdrowić gospodarkę, edukację i system zdrowia, ale nie tylko - zaznaczył. - Zachęcamy mieszkańców, aby popierali Konfederację, aby współtworzyli partie wchodzące w skład Konfederacji. Zachęcamy ludzi do aktywności politycznej, ponieważ Polskę można zmienić, ale potrzeba do tego wysiłku bardzo wielu osób - podsumował poseł Winnicki.

Podczas spotkania na żywieckim rynku, na którym w środę wieczorem pojawiło się kilkaset osób, nie zabrakło zabaw i atrakcji dla najmłodszych, a po oficjalnych wystąpieniach był czas na zdjęcia z politykami.

Posłuchaj co o spotkaniu mówi poseł Robert Winnicki:

Przedstawiciele Konfederacji w Żywcu - mówi poseł Robert Winnicki
Punkt Krytyczny Grenoble