Festiwal Wielkich Serc 2023 w Szczyrku. Zagrają m.in. zespół Golec uOrkiestra, a także ich podopieczni z fundacji

i

Autor: Fundacja Braci Golec

Impreza

Festiwal Wielkich Serc 2023 w Szczyrku. Wystąpią mali górale z Fundacji Braci Golec, a także Golec uOrkiestra w jubileuszowym koncercie

2023-08-11 13:26

To już dziś! Zapowiada się fantastyczny, piątkowy wieczór w amfiteatrze w Szczyrku. Będzie można zobaczyć na scenie podopiecznych Fundacji Braci Golec, a także zespół Golec uOrkiestra, obchodzący 25-lecie działalności. Bilety dostępne w sieci oraz stacjonarnie, na miejscu imprezy.

W Szczyrku wystąpią muzycy z Fundacji Braci Golec i zespół Golec uOrkiestra

Góralska muzyka, śpiewa i pełne energii przytupywanie w rytm dźwięków płynących ze sceny - tego na pewno nie zabraknie podczas Festiwalu Wielkich Serc, który w piątek, 11 sierpnia odbędzie się w amfiteatrze w Szczyrku.

PROGRAM:

  • 18.00 - koncert podopiecznych Fundacji Braci Golec - 20 lat działalności
  • 19.30 - Robert Korólczyl One Man Show - kabaret
  • 20.30 - koncert zespołu Golec uOrkiestra - 25 lat działalności 

Bilety na imprezę są jeszcze dostępne

Przypomnijmy, że Fundację Braci Golec tworzą aktywni muzycy, nauczyciele i miłośnicy kultury Beskidu Żywieckiego, którzy już od 20 lat wspierają młode talenty w rozwijaniu ich muzycznych pasji i poznawaniu regionalnych tradycji. To organizacja Łukasza Golca i Pawła Golca, liderów zespołu Golec uOrkiestra.

Golec uOrkiestra łączy tradycyjne, etniczne brzmienia muzyki łuku Karpat z wieloma gatunkami muzycznymi z pogranicza popu, muzyki alternatywnej, rock’n’rolla, rhythm and bluesa oraz muzyki jazzowej. Wśród największych hitów, które z pewnością usłyszymy w Szczyrku są m.in. „Crazy is my life", „Kocham ciebie dziewczyno", „Ściernisko", „Szarpany", „Słodycze", „Lornetka" i wiele innych. 

Bilet w cenie 50 zł, poza platformą eBilet i Informacją Turystyczną, można zakupić dzisiaj również stacjonarnie przy głównym wejściu do amfiteatru (ul. Wypoczynkowa). Dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji Braci Golec.

Wiadomości ze Śląska

i

Autor: Archiwum Eski Link: https://www.eska.pl/slaskie/