Ewa Farna na 10. rocznicę swojego związku pokazała męża. Jedna trzecia mojego życia

i

Autor: Archiwum/Instagram Ewa Farna Ewa Farna na 10. rocznicę swojego związku pokazała męża. "Jedna trzecia mojego życia"

Gwiazdy

Ewa Farna na 10. rocznicę swojego związku pokazała męża. "Jedna trzecia mojego życia"

Ewa Farna właśnie obchodziła 10. rocznicę związku. Z tej okazji pokazała swoim fanom zdjęcie ze swoim mężem. To akurat wyjątkowa sytuacja, bowiem piosenkarka stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy przed fanami.

Ewa Farna z mężem na zdjęciu. To rzadki widok

Wielkie gratulacje spłynęły do Ewy Farnej od jej fanów. Powód? 10. rocznica jej ślubu. Gwiazda, która od lat spełnia się jako wokalistka, zdobyła w Polsce ogromną popularność. To do dzisiaj trochę zaskakuje, bowiem urodziła się w Czechach, ale karierę robi i u naszych południowych sąsiadów, i w Polsce. Scena przyniosła jej wiele szczęścia, a największe, to jej mąż. To właśnie za sprawą sceny poznała czeskiego gitarzystę Martina Chrobota. Para co prawda ślub wzięła 6 lat temu, ale związek tworzą od 10 lat. Z tej okazji na jej Instagramie pojawił się wzruszający wpis. 

Na opublikowanej fotografii para tkwi w romantycznym uścisku na muzycznej scenie. Jej partner zresztą wiele lat towarzyszył jej na scenie. Martin zaczynał w tym zespole z wolnej stopy. Dopiero po kilku latach po różnych perypetiach się związaliśmy. Nie było to tak, że wzięłam go do zespołu, bo się w nim zakochałam. To przyszło dużo później - zdradziła w rozmowie z "Party". 

Para ma ze sobą dwójkę dzieci - Artura i Ellę. Pod jej wpisem pojawiło się wiele gratulacji od jej fanów. 

"Wszystkiego dobrego dla Was, Ewa. Samych pięknych dni. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi"

"Szczęścia i pomyślności na kolejne wspólne lata"

"życzę więcej takich lat w miłości szczęściu i wzajemnym zrozumieniu"

Źródło: Ewa Farna na 10. rocznicę swojego związku pokazała męża. "Jedna trzecia mojego życia"