Koncert dla Wiktorka

i

Autor: Stowarzyszenie Pod Górkę

Choć czas ucieka - pomysłów nie brakuje, nie brakuje też wielkich serc, które chcą pomóc

2021-12-08 19:12

Już jutro koncert „Dziewięć milionów gwiazd” dla małego wojownika z Węgierskiej Górki

Wyjątkowy koncert charytatywny na rzecz małego Wiktorka Szczechowiaka z Węgierskiej Górki. Wydarzenie to pomysł Stowarzyszenia Pod Górkę - a zapraszają najmłodsi przyjaciele Wiktorka. - Koniecznie bądźcie z nami już w piątek w Szkole Podstawowej w Węgierskiej Górce. Startujemy o 18.00 wystąpią zespoły „Psio Crew” oraz kapela „Rozbójnicy z Łokolicy” i oczywiście uczniowie naszej szkoły. Nie zabraknie też licytacji i świątecznych kiermaszy - przypominają.

Ilość gadżetów ofiarowanych na kiermasz wciąż rośnie… - a co znajdziecie na stoiskach?

- Piękną góralską spódnicę, ręcznie wykonaną lalkę z naturalnych materiałów - góralskie swojskie jadło, miody i ciasta, świąteczne dekoracje i rękodzieło, a do tego ciekawe usługi vouchery i gadżety - wyliczają z zapartym tchem.

Wato więc pojawić się na koncercie zatytułowanym „Dziewięć milionów gwiazd”. Dlaczego taki tytuł ? - W naszej gminie jest jeden taki wyjątkowy chłopiec, Wiktor Szczechowiak, który potrzebuje 9 000 000 zł by wygrać walkę z chorobą zwaną SMA. Ta niewyobrażalnie wielka kwota, musi być zebrana w określonym czasie, a Wiktorkowi zostało 2 kg - wyjaśniają przedstawiciele Stowarzyszenia.

Wiktorek Szczechowiak jest najstarszym dzieckiem w Polsce chorującym na SMA, które zbiera fundusze na niezbędną terapię genową. Choć dobrzy ludzie dwoją się i troją i pieniędzy przybywa - wciąż potrzebne jest 6 i pół miliona złotych. Pamiętajcie ten wyjątkowy koncert - już jutro.

Bilety: 30 zł płatne w dniu do puszki lub wpłata na konto https://www.siepomaga.pl/dla-wiktorka z dopiskiem KONCERT.

"Dziewięć milionów gwiazd" dla Wiktorka
W formie 24: dieta na dobry humor