Bielsko-Biała: Zaginął 17-letni Kamil Honkisz. Nie dotarł we wtorek do szkoły przy ul. Juliusza Słowackiego

i

Autor: KMP Bielsko-Biała Bielsko-Biała: Zaginął 17-letni Kamil Honkisz. Nie dotarł we wtorek do szkoły przy ul. Juliusza Słowackiego

Zaginiony

Bielsko-Biała: Zaginął 17-letni Kamil Honkisz. Nie dotarł we wtorek do szkoły przy ul. Juliusza Słowackiego

Policja w Bielsku-Białej prowadzi poszukiwania 17-letniego Kamila Honkisza. Nastolatek nie dotarł we wtorek, 23 kwietnia do szkoły przy ul. Juliusza Słowackiego.

Gdzie jest 17-letni Kamil Honkisz? Wszyscy szukają nastolatka

17-letni Kamil Honkisz w dniu 23 kwietnia 2024 r. nie dotarł do szkoły przy ul. Juliusza Słowackiego w Bielsku-Białej. Po raz ostatni był widziany na ul. Korczaka, kiedy opuszczał samochód rodzica, który podwoził go do szkoły. Od tamtej pory nikt go nie widział. Nastolatek nie kontaktował się również z rodziną.

Rysopis zaginionego Kamila Honkisza:

  • wzrost około 160 cm,
  • szczupłej budowa ciała,
  • włosy ciemne krótkie.

Nastolatek nie miał żadnych znaków charakterystycznych, blizn czy tatuaży. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę puchową, czarną bluzę z kapturem, szare spodnie dresowe oraz ciemny plecak.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Romualda Traugutta 2C, tel. 47 857 03 00 lub do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej tel. 47 857 12 55.

Gdzie jest 17-letni Kamil Honkisz z Bielska-Białej? Wszyscy szukają nastolatka

i

Autor: KMP Bielsko-Biała Gdzie jest 17-letni Kamil Honkisz z Bielska-Białej? Wszyscy szukają nastolatka