Akcja Pomaganie jest proste

i

Autor: KPP Żywiec

Akcja "Pomaganie jest proste" trwa. Żywieccy policjanci przekazują kolejne paczki potrzebującym dzieciom

2020-12-17 16:52

Od kilu dni policjanci przekazują do placówek pomocowych pudełka pełne fantastycznych zabawek. To kontynuacja akcji „Pomaganie jest proste”, która rozpoczęła się w żywieckiej komendzie Policji. Teraz swoim zasięgiem objęła już cały powiat. Dorośli, ze swoimi pociechami przekazują zabawki, aby dały radość innym, które z różnych powodów nie mogą ich mieć. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy okazali ogromne serce i dołączyli do akcji!

Zbiórkę zabawek kontynuują policjanci, ale też mieszkańcy Żywiecczyzny, którzy bardzo zaangażowali się w akcję i praktycznie codziennie przywożą do żywieckiej komendy policji torby wypełnione maskotkami, autkami i innymi niespodziankami. Dzięki temu, mundurowi już dwukrotnie odwiedzili żywiecki mops oraz powiatowe centrum pomocy rodzinie, przekazując pudełka pełne fantastycznych przytulanek, gier, książek, puzzli i wielu innych wspaniałości. Wizytę z wypchanym po brzegi zabawkami radiowozem złożyli także w gminnym ośrodku pomocy społecznej w Lipowej. Zabawki za pośrednictwem pracowników socjalnych trafią do dzieci, które z nadzieją będą wyczekiwać bożonarodzeniowych prezentów.

-Mamy nadzieję, że sprawią radość i szczęście niejednemu maluchowi. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę okazując ogromne serce i chęć bezinteresownej pomocy innym-dziękują policjanci z Żywca. (galeria poniżej)

"Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Świąteczna Kartka dla Kombatanta - Zakład Karny w Siedlcach pamięta