przemoc

i

Autor: pixabay

Kryminalne

33-latek znęcał się nad rodzicami. Trafił do tymczasowego aresztu

74-latek i jego 68-letnia żona spędzili ostatnie miesiące w ciągłym strachu o swoje życie. Za ich dramat odpowiedzialny był 33-letni syn, który co rusz wszczynał awantury i znęcał się nad starszymi rodzicami. Na szczęście o wszystkim na czas dowiedziały się służby.

Wyrodny syn znęcał się nad rodzicami. Dramat rodzinny w Skoczowie

33-latek zamienił życie swoich rodziców w piekło. Od kilku miesięcy się nad nimi znęcał, stosował przemoc psychiczną i fizyczną. Przerażeni rodzice w końcu zdecydowali się wezwać pomoc, gdy syn wszczął kolejną awanturę i groził im śmiercią.

Mundurowi przyjechali na interwencję do Górek Wielkich. Tam zastali agresywnego 33-latka, który w napadzie złości uszkodził samochody rodziców oraz okna. Straty oszacowano wstępnie na ponad 7 tys. zł.

Szybko wyszło na jaw, że to nie pierwsza taka sytuacja. Dlatego też mundurowi zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do policyjnego aresztu. 33-latek usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za znęcanie się grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło: 33-latek znęcał się nad rodzicami. Trafił do tymczasowego aresztu